BEYKOZ BLD.SPOR TAEKWONDOCULARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA HAZIRLANIYOR | www.beykozdabugun.com
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> BEYKOZ BLD.SPOR TAEKWONDOCULARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA HAZIRLANIYOR08.05.2015 01:20

BEYKOZ BLD.SPOR TAEKWONDOCULARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA HAZIRLANIYOR

BEYKOZ BLD.SPOR TAEKWONDOCULARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA HAZIRLANIYOR


Beykoz Belediyespor Taekwondo Takımı 12-17 Mayıs Tarihleri arasında Marmaris'te gerçekleşecek olan Türkiye Yıldızlar Taekwondo Şampiyonası için sıkı bir çalışma periyodu yaşamakta. Antrenmanlarını Milli Antrenör 6.Dan Osman Günaçtı nezaretinde Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda devam ettiren Beykoz Belediyespor'un yeni jenerasyonu için güzel bir deneyim daha anlamı taşıyacak olan Marmaris'deki Şampiyonaya Yeşil-Mavili ekip 4 sporcusu ile katılm sağlayacak.


Bu haber 567 kez okundu.

+ 59 Kiloda Berranur Çiftçi ve Sudenur Turna, 41 Kiloda Eda Köse ve 59 Kiloda Begüm Aktel ile iştirak edeceğimiz Şampiyonadan İnşallah başarılı sonuçlar ile döneceğiz. Özellikle son İstanbul Şampiyonasından Altın Madalya ile ayrılma başarısı gösteren Berranur Çiftçi için bu şampiyonanın çok farklı geçmesini bekliyorum. Türkiye Şampiyonasında önümüzdeki yıllarda ve şampiyonalardaki rakiplerini iyiden iyiye tanıyacak. Diğer 3 sporcumuz için de Türkiye Şampiyonası kendi kariyerleri açısından güzel bir tecrübe, deneyimi de beraberinde getirecek." diye konuşan Beykoz Belediyespor Taekwondo Takımı Antrenörü Osman Günaçtı normal antrenman programlarının haftada 3 gün devam ettiğini hatırlatarak,

 "Biz Türkiye Şampiyonası öncesinde bunu altıya çıkardık. Belirlenen program dahilinde sıkı bir antrenman planlaması yaptık. Başarıya uzanan yolda yapılan ekstra antrenmanların büyük önem arz ettiği düşüncesindeyim. Ben bu yeni jenerasyonda gelen başarı haberleri ve madalyalar ile birlikte bam başka bir havaya büründüğümüzü ve bu durumu alttan gelen sporcularımız açısından da çalışma azimlerine pozitif katkılar yaptığı inancındayım. Kulüp Başkanımız Sayın Muharrem Kaşıtoğlu'nun bizlere her zaman destek olduğunu, ve yanımızda olduğunu hatırlatmak isterim. Beykoz'da kulüp olarak taekwondo sporuna yaptığımız katkı büyük. Bunu daah geniş kitlelere ulaştırabilme, sporcu sayımızı daha üst sayılara taşımak istiyoruz " şeklinde konuştu.

Beykoz Belediyesi Başkan Yardımıcıs ve Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu ise yaptığı açıklamada, "Osman Günaçtı Hocamız Yönetimindeki Kulübümüz Taekwondo Takımı her yeni jenerasyonda Türkiye Şampiyonlarında derece yapan sporcuları bünyesinden çıkartarak bizlerin göğsünü kabartmaya devam ediyor. Bu başarının özellikle kız sporcularımızdan gelmesinin de ayrı bir anlamı, güzelliği olduğun kanaatini taşımaktayım. Sporcularımızı önümüzdeki günlerde Marmaris'e uğurlayacağız. İnşallah iyi sonuçlar ile ilçemize dönecekler. Şimdiden müsabakalarında başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

Etiketler: beykoz

Diğer SPOR haberleri

Hava Durumu

http://www.beykozdabugun.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright