BEYKOZ'DA BİR BAŞARI HİKAYESİ | www.beykozdabugun.com
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> BEYKOZ'DA BİR BAŞARI HİKAYESİ15.02.2017 11:09

BEYKOZ'DA BİR BAŞARI HİKAYESİ

BEYKOZ'DA BİR BAŞARI HİKAYESİ


Aslında Onlar için ne yazsak, ne söylesek az ama iki kelam etmeden de olmaz. 90`ların unutulmaz takımı Paşabahçe Basketbol Kulübü nasıl oldu da tekrar küllerinden doğdu.


Bu haber 1523 kez okundu.

Beykoz`da küçük bir semtin takımı olan Paşabahçe Basketbol Kulübü`nün 2009 yılında başına geçen Sait ve Harun Since kardeşler kulüpte yaz ve kış okulu olarak başladıkları bu süreçte büyük bir potansiyelin olduğu anladılar ve kesinlikle bu potansiyeli Beykoza başarı olarak döndürmek istediklerini, her branşta takımların olması gerektiğini fark ettiler. Paşabahçe Basketbol Kulübünde her yaş grubundan takımlar oluşturmaya başlayan iki kardeş, başarıların artacağına ve eski günlerin tekrar döneceğine emindiler.BAŞARI KEŞİFLE BAŞLADI.

Minik Kız Basketbol Takımımızdan başlamak lazım, onlar bu başarının en güzelleri Sait ve Harun Since`nin eksikliği görüp kurdukları minik kız basketbolcular  neredeyse her yaş grubunda şampiyonluğa oynamaya başlamalarının ve Farklı yaş katogorilerinde milli takıma oyuncu kazandırmalarının bir tesadüf olmaması büyük bir başarı öyküsüdür. 

 Beykoz genelinde yapılan taramalar sonucu keşfedilen yetenekli kızların alt yapıya kazandırılmaya devam ediyor. 


BAŞARILARIN ARDI ARKASI KESİLMİYOR.

Geçen sene Minik erkek takımdan Bartu Artar, Furkan Yeniay All-Star'a seçilmiş ve  Harun Since antrenör olma başarısı elde etmişti.

Bu başarıların arkasında mükemmel bir ekip yatıyor, Takımların başında bulunan antrenör Volkan Şahin Kaymak, Ahmet İsmail Sarsılmaz ve Kübra Demir'in katkıları unutulamaz. Katıldıkları her yaş grubu ile göğsümüzü kabartan, gurur duymamızı sağlayan çocuklarımızla ne kadar övünsek azdır…

Teşekkürler Paşabahçe Basketbol Kulübü, biliyoruz ki daha nice kupalara, nice başarılara, nice zaferlere imza atacaksınız.


TANER TEKİN


Etiketler: paşabahçe - paşabahçebasket - harun erdenay - basketbol -

Diğer SPOR haberleri

Hava Durumu

http://www.beykozdabugun.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright