Beykozu Halk Koşusu Coşkusu Sardı | www.beykozdabugun.com
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Beykozu Halk Koşusu Coşkusu Sardı10.05.2015 00:00

Beykozu Halk Koşusu Coşkusu Sardı

Beykozu Halk Koşusu Coşkusu Sardı


Beykoz Belediyesi tarafından sporun önemine dikkat çekmek ve sporu yaygınlaştırmak amacıyla ilçede 6 yıldan bu yana düzenlenen Halk Koşusu ilçe sakinlerinin heyecanlı rekabetine sahne oldu.rn


Bu haber 769 kez okundu.

 

 Beykoz Belediye Başkanlığı 6. Geleneksel Halk Koşusu her yıl olduğu gibi bu yılda yüzlerce ilçe sakinini spor ortak paydasında bir araya getirdi.

 Koşu öncesi Bşk.Sn Yücel Çelikbilek Demet Akalın ile birlikte Anneler Gününe özel pasta kesildi. Yarışmaya bir çok sanatçı, spor ve siyaset dünyasından simaların da iştarek ettikleri gözlemlendi.

 

 

  Startı Beykoz Belediyesi Meydanı önünden verilen ve Elmalı Kavşağı’ndan aynı güzergâhın dönülmesiyle sona eren Halk Koşusu’nda yarışmacılar birinci olabilmek için 5 bin metrelik parkurda mücadele ettiler.

 

 Yarışmada dereceye girenler ödüllerini Bekoz Belediyesi önünde Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in elinden aldılar.

Her yıl düzenlenen yarışla sporun günlük hayatta daha fazla yer almasını ve ilçe sakinlerini sora teşvik etmeyi amaçladıklarını belirten Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, “Amacımız sporla uğraşan sağlıklı nesiller yetiştirmek. Bunu içinde ilçedeki spor yatırımlarına hız verdik.  Her yıl sporcularımıza malzeme, lojistik ve ekonomik destekler sağlıyor, Beykoz’dan şampiyonlar yetiştiriyoruz.  Bu yıl da koşumuz çok coşkulu ve eğlenceli geçti. Genç yaşlı demeden koşuya katılarak burayı renklendiren herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

 

HABER : TANER TEKİN

 

 

 


Diğer SPOR haberleri

Hava Durumu

http://www.beykozdabugun.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright