ONLARLA PASLAŞ KAMPANYASI TEKERLEKLİ SANDALYELERİ DAĞITILIYOR | www.beykozdabugun.com
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> ONLARLA PASLAŞ KAMPANYASI TEKERLEKLİ SANDALYELERİ DAĞITILIYOR25.04.2015 00:00

ONLARLA PASLAŞ KAMPANYASI TEKERLEKLİ SANDALYELERİ DAĞITILIYOR

ONLARLA PASLAŞ KAMPANYASI TEKERLEKLİ SANDALYELERİ DAĞITILIYOR


Yarın ( Pazar ) mutlu bir gün yaşanacak, İhtiyaç Sahibi Beykozlulara Akülü Tekerlerkli Sandalye dağıtımı gerçekleşecek. Beykoz Belediyesi Spor Kulübü Bayan Voleybol Takımı rntarafından başlatılan Sosyal Sorumluluk Projesi Kapsamında gerçekleşen anlamlı düşünce sonunda temin edilen Akülü Tekerlekli Sandalye Dağıtım Töreni Pazar günü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Hftası kapsamında gerçekleşecek Minikler Hentbol Turnuvası esnasında gerçekleşecek.


Bu haber 451 kez okundu.

Konu ile ilgili Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübünden yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı.

Beykoz Belediyesi Bayan Voleybol Takımının, Çekmeköy Doğa Koleji, Marmara Kolonyaları ve Beykoz Belediyesinin de vermiş olduğu destek ile başlatılan "Onlarla Paslaş-Akülü Tekerlekli Sandalye" kampanyasının kapanış töreni yarın ( Pazar ) Saat 10.00 da başlayacak etkinlikler kapsamında gerçekleşecek, ihtiyaç sahiplerine dağıtımları yapılacaktır. 

Bu güne değin Voleybol Liglerindeki Markalaşmış Takımlardan Eczacıbaşı Spor Kulübü Takımı başta olmak üzere, pekçok Volebol Takımının Sporcuları ile verdiği desteğe ilaveten, Kayseri Erciyesspor gibi profesyonel lig takımları da kampanya süresince katkıda bulunmuşlardı. Ünlü Sanatçılar, Sporcular, Televizyon Dünyasının Ünlü Simaları da projeye bağışda bulunanlar arsında yer aldı.

Beykoz Belediyespor Tarafndan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında gerçekeleşecek olan Hentbol Şenliğinde etkinlik sıralaması şu şekilde oluşmuştur.

10.00 Beykoz Belediyesi Prof.Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi önünde Hentbol Şenliğine katılacak 10 Takım ve sporcularının da yeini alması ile İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu gerçekleşecek.
10.15-10.30 Protokol Konuşmaları
10.30 Kortej eşliğinde Recep Şahin Köktürk Spor Komleksine intikal
11.00 Takımlar arası müsabakaların başlaması
12.15 İkram
12.30-13.00 Akülü Tekerlekli Sandalye Dağıtım töreni
14.00 Takımlar arası müsabakalar
17.00-17.30 Ödül Töreni
Etiketler: beykoz - bayan voleybol

Diğer SPOR haberleri

Hava Durumu

http://www.beykozdabugun.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright